Pracovní pozice: Obsluha textilních strojů

Popis pozice

Schoeller Křešice s.r.o. , významný výrobce vlněné a směsové průmyslové příze se 118-ti letou tradicí, jistotou stálé práce a mzdy v zázemí stabilní nadnárodní společnosti Indorama Ventures Company

přijme v souvislosti s navyšováním výroby pracovníky do výroby na pozici – OBSLUHA TEXTILNÍCH STROJŮ

Jedná se o práci na přádelně – vyvazování příze na stroji (hlídání přetrhů, navinování), příprava materiálu, výměna materiálu na strojích, čištění strojů při výměně materiálu i v průběhu dne. Po zaučení starost o daný úsek (stroj) a kolektivní výpomoc s čištěním strojů a výměnou materiálu kolegyním v oddělení.

Práce je vhodná zejména pro ženy ve dvousměnném provozu (týden ranní 06:00 – 14:00 / týden odpolední 14:00 – 22:00)

Mzda: 29.050,- až 32.350,-

nebo stálém nočním provozu: 22:00 – 06:00

Mzda: 33.970- až 37.270,-

Požadujeme

  • manuální zručnost
  • spolehlivost
  • dobrý zdravotní stav
  • ochotu učit se a pracovat v kolektivu (kolektivní práce)
  • zodpovědnost

Co nabízíme

  • hodnotné zaměstnanecké benefity (denní příspěvek na stravování 107,-Kč v plné hodnotě, měsíční flexi passy 250,-Kč2x ročně mimořádná mzda v červnu na dovolenou, v prosinci na Vánoce, příspěvek na penzijní připojištění 3% z hrubé mzdy, 3 x ročně mimořádné flexi passy v plné hodnotě 1600,-Kč dle docházky)
  • měsíční bonus za docházku
  • nárok na 3 dny ročně Sick days
  • 25 dní dovolené (včetně celozávodní dovolené – o prázdninách 2-3 týdny a celé vánoční svátky až do Nového roku)
  • odměnu při pracovním výročí podle délky zaměstnání – 1 rok, 3 roky, 5 let a dále po 5-ti letech
  • kantýna pro zaměstnance
  • po zkušební době možnost firemního ubytování dle aktuální kapacity
29 000 – 40 000 Kč/měsíc
práce na plný úvazek
Místo pracoviště
Pražská 98, Křešice, okres Litoměřice
Smluvní vztah
pracovní smlouva
Vzdělání
základní
Jazyky
čeština (výborná)

Hledáte práci? Dejte nám vědět!

Váš životopis

Nahrajte váš životopis ve formátu .pdf nebo .docx. Pokud životopis nemáte, můžete si stáhnout vyplnit náš vzorový dotazník zde, který následně můžete přiložit níže. Soubor s dotazníkem si stáhněte do svého počítače a následně ho můžete vyplnit.

V souvislosti s Vaší účastí ve vypsaném výběrovém řízení o zaměstnání shromáždíme, uchováme a použijeme Vaše informace a údaje, které nám poskytnete v životopisu, v průvodním dopise nebo při přijímacím pohovoru, a to na základě oprávněného zájmu.

Tyto údaje v nezbytném rozsahu jsou zpracovávány pouze pro účely a po dobu konkrétního výběrového řízení a jejich zpracování je ukončeno se skončením výběrového řízení  nebo na žádost uchazeče.

Vaše osobní údaje poskytnuté v souvislosti s výběrovým řízením nejsou a nebudou předávány třetím stranám ke zpracování.

Uchazeč má v souvislosti se zpracováním osobních údajů následující práva:

PRÁVO NA PŘÍSTUP, OPRAVU, VÝMAZ A OMEZENÍ, a to tak, že toto právo uplatní písemně, a to korespondenčně na adrese správce údajů: SCHOELLER Křešice s.r.o., Pražská 98, Křešice 411 48 nebo emailem na adrese kresice@schoeller-wool.com.