Kariéra

Staňte se členem týmu!

Proč s námi pracovat?

Nabízíme stabilní pracovní místo a pevné zázemí ve velké mezinárodní firmě, kde můžete počítat s jistotou pravidelně vyplácené mzdy. Jsme hrdí na to, jak se naši kolegové profesně rozvíjejí. Věříme, že investice do rozvoje našich lidí je klíčem k úspěchu nejen jednotlivců, ale celé firmy.

Staňte se členem našeho spokojeného týmu.

Hledáte práci? Dejte nám vědět!

Váš životopis

Nahrajte váš životopis ve formátu .pdf nebo .docx. Pokud životopis nemáte, můžete si stáhnout vyplnit náš vzorový dotazník zde, který následně můžete přiložit níže. Soubor s dotazníkem si stáhněte do svého počítače a následně ho můžete vyplnit.

V souvislosti s Vaší účastí ve vypsaném výběrovém řízení o zaměstnání shromáždíme, uchováme a použijeme Vaše informace a údaje, které nám poskytnete v životopisu, v průvodním dopise nebo při přijímacím pohovoru, a to na základě oprávněného zájmu.

Tyto údaje v nezbytném rozsahu jsou zpracovávány pouze pro účely a po dobu konkrétního výběrového řízení a jejich zpracování je ukončeno se skončením výběrového řízení  nebo na žádost uchazeče.

Vaše osobní údaje poskytnuté v souvislosti s výběrovým řízením nejsou a nebudou předávány třetím stranám ke zpracování.

Uchazeč má v souvislosti se zpracováním osobních údajů následující práva:

PRÁVO NA PŘÍSTUP, OPRAVU, VÝMAZ A OMEZENÍ, a to tak, že toto právo uplatní písemně, a to korespondenčně na adrese správce údajů: SCHOELLER Křešice s.r.o., Pražská 98, Křešice 411 48 nebo emailem na adrese kresice@schoeller-wool.com.

Volné pracovní pozice

práce na plný úvazek
29 000 – 40 000 Kč/měsíc